Компанія "Манор" була створена у 2009 році групою людей з великим досвідом експлуатації комерційної нерухомості.

Основна ідея створення компанії – допомагати експлуатаційним компаніям виконувати свою роботу якісніше, ефективніше, вирішувати нестандартні ситуації під час очищення поверхонь будь-якої складності. Дану послугу не можна недооцінювати, і той, хто займається експлуатацією нерухомості, та її обслуговуванням, дуже добре розуміє важливість даної послуги для свого кінцевого споживача (орендаря, відвідувача, власника нерухомості – одним словом, для свого Клієнта).

Команда компанії «Манор» створює бізнес-процеси для професійного виконання комплексного прибирання та утримання об'єкта у чистоті при постійній його експлуатації з вирішенням індивідуальних завдань Клієнта.

Як ми працюємо

 • — розбираємось і розуміємо потреби Клієнта      (індивідуально для кожного об'єкта);
 • — пропонуємо та погоджуємо з представниками Клієнта процес виконання робіт на об'єкті, перелік необхідного обладнання, спец. засобів, бюджети. При необхідності розробляємо нестандартні    рішення під задачі Клієнта або об’єкт;
 • — оформляємо домовленості юридично;
 • — запуск роботи на об'єкті здійснює проектна бригада.

Місія компанії

Організовуємо та виконуємо клінінгові послуги для тих, хто керує нерухомістю, так, щоб у Клієнта не виникало потреби самостійно займатися організацією прибирання на об'єкті.

У будь-який час ми доступні та готові до виконання завдань, вирішення проблем, усунення зауважень.

Беремо на себе відповідальність за виконання взятих зобов'язань.

 

Цінності компанії

 1. Відповідальність
 2. Чесність
 3. Гнучкість
 4. Довіра
 5. Взаємоповага
 6. Дисципліна
 7. Простота

Ми хочемо подякувати нашим Клієнтам за побажання, зауваження та скарги. Цей безцінний зворотний зв'язок від Вас, який дозволяє розвивати послугу клінінгу постійно.

ДЯКУЄМО ШАНОВНИМ КЛІЄНТАМ !

img
Обладнання та інвентар

При виконанні послуг компанія «Манор» застосовує професійне обладнання  європейських брендів  Nelfisk,  Viper, Kercher, Fimap. Своєчасне обслуговування обладнання виконують спеціалізовані сервісні компанії. 

img
Персонал

В компанії працюють спеціалісти, які отримали практику роботи в кращих вітчизняних та міжнародних компаніях, таких як -  готель  Hilton, Hyatt Regency, міжнародний аеропорт "Бориспіль", комерційна нерухомість класу А, В+, офісні приміщення міжнародних компаній.

img
Миючі засоби

Основний партнер, з яким співпрацює компанія «Манор» по миючим засобам є компанія TURCO ITALIANA .spa  (Італія). Робота напряму з технологами виробника миючих засобів дозволяє підібрати засоби індивідуально для любої складності забруднень. 

img
Навчання персоналу

Найголовніші HR-процеси в нашій компанії, які пов'язані з якістю сервісу, – це підбір та навчання персоналу.

Залишились питання?

Задайте їх нам!

* – поля, обов'язкові для заповнення

Натискаючи кнопку “Надіслати”, Ви даєте згоду на обробку персональних даних та погоджуєтеся з політикою Конфіденційності